Kalėdinė „Cukrinė eglė“ 2020 m.

Visa, kas yra gražiausia mums sukuria gamta. Ji ir yra įkvėpimo šaltinis, iš kurio kilo nuostabi idėja būsimam kūriniui, kalėdinei eglutei.

Pagrindinė miesto kalėdinė eglutė pastatoma Rotušės aikštės centre, padabinama baltomis pusnis imituojančiomis dekoracijomis, daugybe lempučių girliandomis ir žinoma karūna. Būdami šalia eglės, mes galime užuosti magišką miško kvapą, pajusti žiemos tviskėjimo magiją. Eglutės šakas puošia įspūdingos dekoracijos, kurių dydžiai yra skirtingi nuo 0,3 m iki 2,5m aukščio. Dekoracijų tekstūra, formos sukuria vaizdą lyg eglutė pasipuošia baltais, puriais cukriniais „pyragėliais“. Visos dekoracijos yra baltos spalvos. Visą eglutės kūnas dengiamas daugybe smulkių lempučių, kurios tarsi žvaigždėtas dangus apdengia po dekoracijomis pasislėpusias eglės šakas.

Apatinės eglutės dalį juosia didelės dekoracijos, sukurdamos didelius „skanius pyragus“, kuriuos tai ir norisi paliesti, „paskanauti“.

Ši idėja – tai labai patrauklus sprendimas, žinant, kad mūsų žiemos ne visada mus lepina sniego baltumu. Ši papuošimo kompozicija padeda sukurti iliuziją, kuri imituoja baltumą, sniegą, šerkšną, gražią žiemą. Šitoks dekoras turi efektą ne tik naktį, kada šviečia lemputės, bet ir dieną. Šventiškumui ir puošnumui suteikti, Rotušės aikštėje papildomai yra pastatyta 20 skirtingų dydžių avinėlių. Avinėliai turi baltą „kailį“, pagamintą iš tos pačios tekstūros kaip ir pagrindinės eglės dekoracijos. Šalia avinėlių yra įtvirtinti 20 skirtingų aukščių stovai, ant kurių dedamos dekoracijos debesėliai ir yra sukuriamas baltų medelių vaizdas.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top