Apartamentų nuoma

Apartamentai „Gallery Balta Apartments“  yra įsikūrę pačioje miesto širdyje – senamiestyje. Apartamentuose yra du atskiri miegamieji, svetainė bei jauki  virtuvė su visa reikalinga įranga, indais. Taip pat kambariai yra jaukaus Skandinaviško stiliaus, kuris padės jaustis tarsi namuose.  Jūsų patogumui veikia  nemokamas belaidis internetas bei televizorius, kuriame yra visi populiariausi kanalai.

Apartamentų pašonėje  galima maloniai praleisti laiką vidiniame kiemelyje, kuriame yra  lauko baldai. Kiemelis alsuoja gamtos grožiu ir jaukumu, todėl ši vieta puikiai tiks pasisėdėjimams su šeima ar draugais. Šalia apartamentų yra mašinų stovėjimo aikštelė.  Apsistoję mūsų apartamentuose, Jūs taip pat  galėsite aplankyti apačioje esančią galeriją, pasigrožėti joje vykstančiomis parodomis bei pasivaišinti kava arba desertais mūsų jaukioje desertinėje. Netoli apartamentų yra įsikūrę daug Kauno miesto istorinių lankytinų vietų, restoranų, kavinių. Taip pat netoli yra nuostabus santakos parkas, kuriame galėsite pasigrožėti gamta bei lauke siūlomomis pramogomis. Už 20 km nuo „Gallery Balta Apartments“ yra Kauno oro uostas, o kad oro uostą būtų patogiau pasiekti yra patogus autobusų ir taksi tinklas.

Šie apartamentai yra puiki vieta tiems, kurie ieško jaukumo ir šilumos bei mėgsta audringą miesto gyvenimą. Tai ne tik puiki vieta tiems, kurie nori ramiai praleisti laiką, bet ir puiki galimybė susipažinti su Kauno gyventojų tradicijomis ir įpročiais. Kviečiame apsilankyti!

Scroll to Top