Kalėdinė eglė „Smaragdinis sodas“ 2021 m.

Eglutės dekoro idėja – sukurti pasakišką Rojaus sodą, kuris apgaubtų visą centrinę rotušės aikštės dalį.

Kalėdinis medis visada asocijuojasi su žalia spalva. Rojų mes dažnai įsivaizduojame amžinai sodriai žaliuojantį, todėl puošiame visuomet žaliuojančią eglutę. Šį kartą kilo idėja spalvos reikšmę pastiprinti iki smaragdinio švytėjimo, sukuriant mistišką erdvę, kuri ne tik šviestų, bet ir virpėtų, būtų gyvybinga ir tuo pačiu stebuklinga. Šventiškai papuošta erdvė mus tarsi panardina  į fantastinę Kalėdų pievą, kur skraido mūsų visų svajonių drugeliai, kur linguoja tarsi jonvabaliai naktį švytinčios smilgos, kur atsistoję prie dekoracijų, pasijuntame tarsi Alisa stebuklų šalyje, maži tarp aukštų smilgų ir didelių drugelių.

Smaragdas labai brangus skaidrus akmuo, retas ir geidžiamas dėl savo estetinio grožio, energetinių ir gydomų savybių, tampa tarsi dovana mums visiems po sunkaus, pilno streso laikotarpio. Žalia spalva simbolizuoja atgimimo viltį. O tai ir yra tikroji Kalėdų prasmė. Eglė dekoruojama pagrindiniais meniniais  dekoro akcentais –  stilizuotais pievos elementais, įvairaus dydžio ažūriniais drugeliais ir švytinčiomis smilgomis Ties viduriu sukuriamas dekoracijų srautas iš daugelio plazdenančių  drugelių. Be drugelių per visą eglės aukštį yra montuojama apie 100 vnt. dekoratyvinių smilgų kompozicijų grupių.

Ant konstrukcinio žiedo montuojami šviesos diodai su kintančios žalios spalvos atspalviais ir skaidraus akrilo drugelių formos dekoracijomis, kurios  sudaro drugelių vainiką.

Aplink eglę yra  išdėliojamos didelės smilgų kompozicijos. Smilgų aukštis nuo 100 cm iki 200 cm. Kai kuriose kompozicijose yra pastatyti specialūs rėmeliai, kurie laiko žmogaus ūgio dydžio sparnus, tam kad fotografuojantis patys taptų tarsi dideli smaragdo drugeliai.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top