Kalėdinė eglė „Žvaigždžių takais“ 2022 m.

Eglutės puošimo idėją šiais metais padiktavo M. K. Čiurlionio paveikslai. Tikslas Rotušės aikštę paversti paslaptingu,  auksu spindinčiu paveikslu, kuris tarsi stilizuotų  „Karalių pasaką“ ir perkeltų visus į auksu spindinčią žvaigždžių karalystę.

Pagrindinė kompozicija yra eglutė, kurios visas kūnas dengiamas gyvomis eglių šakomis ir tarsi nuliejamas aukso lašeliais. Tai daugybė aukso spalvos įvairaus dydžio lašelio formos pakabinami elementai su  blizgiu aukso paviršiumi. Viršūnėje įkeliama įspūdinga dviejų metrų skersmens šviečianti žvaigždė, pagaminta iš specialaus karkaso su veidrodiniais dekoro elementais ir aukso spalvos stiprios šviesos elementais. Ties viduriu eglutę supa tarsi paukščių takas žvaigždyno žiedas, spindintis įvairaus dydžio žvaigždžių formos šviesos elementais. Visa eglutė dekoruojama daugybe baltai šiltos ir geltonos spalvos lempučių girliandomis ir įvairaus dydžio karkasinėmis žvaigždėmis, kurios tarsi sklęsta aplink eglutę.

Rotušės aikštės prieigą puošia stilinga vartų kompozicija, kuri susideda iš  dviejų atskirų arkinių dalių.  Aukščiausioje vietoje vartai siekia keturis metrus. Vartų viršuje yra įkomponuoti dviejų karalių siluetai, kurie laiko saulę. Vartai gausiai puošti  lempučių girliandomis ir spindinčiais aukso lašeliais, stipriau akcentuojant saulę ir karūnas.

Visa aikštė papuošta švytinčių žvaigždžių, kometų dekoracijomis, kurios   sustatytos taip tarsi žmonės iš ties  vaikščiotų tarp žvaigždžių ir galėtų jaustis tarsi karalių pasakoje.

Scroll to Top