Akies krašteliu kviečiame pažvelgti į kuriamą Kauno kalėdinę eglutę

Akies krašteliu kviečiame pažvelgti į kuriamą Kauno kalėdinę eglutę

Iki Kauno kalėdinės eglutės įžiebimo liko mažiau nei trys savaitės, tad kviečiame pirmiesiems pamatyti, kokios puošmenos šiuo metu kuriamos menininkės Jolantos Šmidtienės dirbtuvėse. Tekstilininkė ir vėl Kaunui padovanos išskirtinę Kalėdų eglę, tad dabar vyksta intensyvūs pasiruošimo darbai. Šiemet Rotušės aikštėje bus stebuklingas Kalėdų sodas, kuris kurs įvairius kontrastus, perkels žiemą į vietą, primenančią Rojaus sodą. „Savo dirbtuvėse mes gaminame dekoracijas, įvairias detales. Aišku, dabar yra daug to juodo techninio darbo. Vaizdas šiek tiek gal jau ir matosi, bet didžioji dalis išryškės tik ant eglės. Šiemet mūsų darbuotojų gal kiek mažiau, nes pati eglutės koncepcija kita, tai reikės rankų darbo, bet ne tiek daug, kaip būdavo ankstesniais metais. Dabar daugiau technologijomis naudojamės“, – kokie darbai šiuo metu atliekami dirbtuvėse, pasakojo J.Šmidtienė.

Matyti, kad čia kuriamos dekoracijos, ant kurių nutūps spalvoti drugeliai. Taip pat bus ir smilgas primenančių akcentų. Tačiau pilnas sodo vaizdas tikrai pasimatys tik Rotušės aikštėje, dabar galima tik iš atskirų detalių bandyti įsivaizduoti tai, ką kuria Kaunui gerai pažįstama eglučių kūrėja. Menininkė portalui kauno.diena.lt kalbėjo, kad į Rotušės aikštę dekoracijos turėtų būti pradėtos vežti apie 20 dieną, dieną ar kelias iki šios datos aikštėje bus pradėtas montuoti eglės karkasas. Iki tol darbai vyks jos dirbtuvėse. Tiesa, kaip tik kauniečiai pasidalijo nuotraukomis, kad Rotušės aikštėje jau pradėta montuoti kupolus, kuriuose įsikurs kalėdinė mugė. Juos menininkė J.Šmidtienė taip pat papuoš stebuklingo sodo akcentais. Pagrindinė Kauno eglė Rotušės aikštėje bus įžiebta lapkričio 27 dieną.

Šaltinis: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/akies-krasteliu-kvieciame-pazvelgti-i-kuriama-kauno-kaledine-eglute-1050603

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top