Tavo akių šviesa. Agnė mikštienė | Abella photography

Charizmatiška, romantiška, optimizmu trykštanti ir jau aštuonerius metus fotografija gyvenanti Agnė tiki, jog nepaprastas jausmas gyvenime yra surasti savo kelią ir tikrąjį pašaukimą. Tai išlaisvina vidų, leidžia realizuoti idėjas ir mintis. Ji tiki, jog fotografija – tai daugiau nei „mygtuko paspaudimas“. Tai meno forma, jos išraiška, kurioje slypi dailė, stiliaus pojūtis, bendravimo psichologija.

Žibančiom akim ir šokančia siela, šiandien Agnė džiaugiasi galėdama pristatyti jau antrąją savo fotografijos darbų parodą – „Tavo akių šviesa“, kurioje, puoštos gėlių vainikais, įamžintos besilaukiančios būsimosios mamos. Ypatingas gyvenimo tarpsnis ir spindintys jų veidai – tarsi jausmo kupinas šokis, kurį taip gera stebėti ir įamžinti fotoaparato objektyve.

Paroda turi ir gražią misiją. Visos jos metu surinktos lėšos bus skirtos „Krizinio nėštumo centrui“.

Niekada nežinai kokie atradimai laukia už posūkio. Tikiu, jog spalvom kvepiantis ruduo atneš ir naujų kūrybinių idėjų, o dabar, labai kviečiu susitikti Rugsėjo 25d., galerijoje „Balta“, kur, tikiu, jog akis ir širdis glostys iš fotografijų žvelgianti tyra ir stebuklo paliesta Motinystė

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top