Kalėdinė „Smaragdinė eglė“ 2011 m.

Šių metų eglės gamybai yra panaudoti vienkartiniai vienos spalvos plastikiniai buteliai. Tai nereiškia kad eglutė padaryta tik iš butelių. Tiesiog jos faktūriniam dekorui naudojama plastmasė, kuri šiai įdėjai įgyvendinti labai tinka. Plastikas – lengvas, skaidrus, gerai skaido šviesą, jį lengva pjaustyti, raityti, jungti į erdvinius segmentus.

Eglutė transformuota iš jau visą vasarą Rotušės aikštėje stovinčio Hanza miestų medžio. Jo metalinė ašis ir tampa Kalėdų eglės kamienu. Naudodami esamus žiedus ir papildomas konstrukcijas bei trosus medžio forma pakeista į trapeciją. Eglės dekoracijos pagamintos iš plono metalo suvirintų sferų, ant kurių pritvirtinti eglės faktūriniai ažūrai iš skaidraus smaragdinio plastiko, pagaminto iš vienkartinių butelių. Tai primena stiklo rūmus, o, naudojant specialias LED lemputes, jie žėri tarsi smaragdas.

Smaragdo spalvos eglutė labai originali savo dekoracijomis, saugi gamybos principais, šilta įdėtos meile, rankų darbo ir išmonės principu. Kauno eglutės viduje galima palikti linkėjimus, svajones, užrašyti norus. Užėjus į eglutės vidų randame ir tikrą, žalią vaikystės eglutę, kurios papuošimuose galima pamatyti save ir savo svajones.

Kauną puošusi eglutė, sukurta iš plastikinių butelių, nuo šiol Gineso rekordų knygoje puikuosis kaip aukščiausia skulptūra iš butelių. Eglutės paruošimui yra panaudota 42 tūkst. plastikinių butelių, sutvirtintų 150 tūkst. plastikinių užtrauktukų. Originalus kūrinys sulaukė didelio susidomėjimo Iš JAV, Ispanijos, Vokietijos, Lenkijos, Škotijos bei kitų šalių žiniasklaidos ir dizainerių bendruomenių dėmesio.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top