Rotušė nusidažė spalvomis

Kauno eglutė likus parai iki įžiebimo:

Rotušė nusidažė spalvomis

Pagrindinėje miesto erdvėje dėmesį jau traukia įvairiaspalvės dekoracijos, kurios baigia atrasti savo vietą ant kalėdinės eglutės. Kosminių papuošimų kūrėjai sako šiemet siekę ne įkūnyti konkrečius pasakiškus motyvus, o pūstelėti ugnies į kauniečių vaizduotę.
Kaip trečiadienį Rotušės aikštėje susirinkusiems žurnalistams pasakojo ilgametė Kauno kalėdinių eglučių kūrėja Jolanta Šmidtienė, dabar prasidėjo atsakingiausi darbai. Tai, kas planuota ir pagaminta, reikia sudėti teisingai, kad rezultatas būtų pats geriausias.
Anksčiau menininkė pastebėjo pasirinkdavusi baltą ar kurį nors vieną koloritą, tačiau šįkart, rankas pridėjus ir dailininkei Aušrai Kleizaitei, „spalvos bus jėga“. Paklausus, ką gi vaizduoja spalvingi papuošimai, eglės bendraautorė A. Kleizaitė siūlė ateiti šeštadienį, pamatyti ir sumąstyti patiems.

Šaltinis: https://kaunas.kasvyksta.lt/2019/11/29/miestas/kauno-eglute-likus-parai-iki-iziebimo-rotuse-nusidaze-spalvomis/?fbclid=IwAR3wPJ3t87zCnwYSjjmW1DT7beKH0DoIKtnLLYsqUXqFn2n0QbqLqDfoBPM

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top