Plungė gražiausių švenčių laukia jau pasidabinusi

Plungė gražiausių švenčių laukia jau pasidabinusi:

Senamiesčio aikštėje sužibo žaliaskarė

Įžiebimo ceremonija prasidėjo 17 valandą – Plungė buvo viena pirmųjų, pradėjusi eglučių žiebimo maratoną. Paskui ją savo žaliaskarę įplieskė Panevėžys, prisijungs ir kiti didieji miestai. Šventės akimirkomis socialiniuose tinkluose pasidalijo ir Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis, pasidžiaugęs, kad šiemet šventinė dvasia jaučiama visame Plungės centre.
„Na, štai jau įžiebėm gražuolę Plungės kalėdinę eglutę, kalėdinę alėją į Kultūros centrą ir žiemos fontaną pažadinom. Tikrai bus smagiau laukti Kalėdų. Džiaukimės ir saugokim šį grožį visi kartu. Jis Jums“, – rašė R.Matulis.
Speciali komisija Plungėje iš siūlytų eglučių išrinko pavadintą „Žiemos žaislai“.
Karkasinę kūgio formos eglę papuošė masyvūs papuošimai: nameliai, eglutės, kankorėžiai.
Žaliaskarės įžiebimo ceremonijoje dainavo Deivydas Norvilas. Į šventę vaikų papuoštu automobiliu atvyko mažųjų plungiškių lauktas Kalėdų senelis. Jam mostelėjus ir sužibo eglė.
Šventėms pasipuošė ir centrinėje aikštėje esantis fontanas: sužibo ryškiaspalvis kubas.
Gruodį Plungėje atsiras ir Kalėdų alėja, veiks kepyklėlė.

Šaltinis: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/plunge-graziausiu-svenciu-laukia-jau-pasidabinusi-senamiescio-aiksteje-suzibo-zaliaskare-1050-1239796?fbclid=IwAR3x2e6cJ5-uyxjvjw_mLGoaUkoRRKpdb1AQs96KruK_PpYR79hRFhA951c&copied

Scroll to Top