Kauno kalėdinės eglutės šakas apklojo tikras sniegas: šviečia iš tolo dar ryškiau

Kauno kalėdinės eglutės šakas apklojo tikras sniegas:

šviečia iš tolo dar ryškiau

Gruodžio 1-osios vakarą, kai Kauno rotušės aikštėje buvo įžiebta pagrindinė miesto kalėdinė eglutė, dangus snaigėmis nenudžiugino. Tačiau po savaitgalio vis dėlto sulaukta balto sniego pakloto, padengusio ne tik žemę, bet ir imitacinėmis sniego pusnimis dekoruotą žaliaskarę.

Kauno kalėdinę eglę apklojo tikras sniegasKauno kalėdinę eglę apklojo tikras sniegasKauno kalėdinę eglę apklojo tikras sniegasKauno kalėdinę eglę apklojo tikras sniegas.

Rekordinio aukščio Kauno kalėdinės eglutės šakas dabar puošia jau ir tikras iš dangaus nusileidęs sniegas. Nors šeštadienį, rotušės aikštės puošmena savo turimu baltumu švietė iš tolo, šiandien ji dar baltesnė bei traukianti praeivių žvilgsnius.

Kaune įžiebta pusnimis padabinta eglė

Kaip prieš kurį laiką portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė ilgametė kalėdinių eglučių Kaunui kūrėja Jolanta Šmidtienė, ji kartu su daugybės savanorių pagalba stengėsi sukurti kauniečiams žiemišką pasaką, kurios pagrindinis akcentas – masyviomis pusnimis apsnigta eglė, padabinta stikliniais varvekliais ir besisukančia viršune bei  apjuosta įvairiausiomis skulptūromis.

Pusnys, teigė menininkė, sukurtos iš kone 2 mln. skaidrių kokteilinių šiaudelių, kuriuos sukomponavus vieną greta kito, išgautas baltos spalvos efektas, panašus į šiaurinės meškos kailį.

Šaltinis: https://kaunas.kasvyksta.lt/2018/12/03/miestas/kauno-kaledines-eglutes-sakas-apklojo-tikras-sniegas-sviecia-is-tolo-dar-ryskiau/

Scroll to Top