Balsavimas: pažiūrėkite, kaip keitėsi Vilniaus ir Kauno eglės per 10 metų

Balsavimas: pažiūrėkite, kaip keitėsi Vilniaus ir Kauno eglės per 10 metų

Kuri Kalėdų eglė – Vilniaus ar Kauno gražesnė? Kiekvienais metais įžiebus didžiųjų miestų egles socialiniuose tinkluose užverda ši diskusija. Ta proga 15min surinko pastarųjų 10 metų kalėdinių eglių nuotraukas ir kviečia jus išreikšti savo nuomonę balsavime.

Didžiuosiuose miestuose – Vilniuje ir Kaune jau įžiebtos eglės. Kaip ir kiekvienais metais, vos atsiradus pirmosioms jų nuotraukoms internautai pradėjo juokais diskutuoti, klausdami, kurio miesto – Kauno ar Vilniaus eglė šiais metais įspūdingesnė.

Kauną džiugina išskirtinė menininkės J.Šmidtienės sukurta eglutė, kitomis lyg iš debesų nusileidusiomis dekoracijomis: tai ir morenginiai medeliai, ir cukriniai avinukai, ir mediniai arkliukai, nunešantys į vaikystės prisiminimus.

Tuo tarpu Vilniaus Katedros aikštėje stovi moderni 26 m pločio ir 24 m aukščio spalvinga kompozicija. Metalo konstrukcijų instaliaciją gaubia net 6000 natūralių kvepiančių eglišakių, kurias puošia beveik 4 km dinamiškai spalvas keičiančių RGB girliandų, 800 vnt. sidabro spalvos žaisliukų bei 150 kvadratinių metrų spindinčių veidrodžių.
Vis dėlto diskusija, kuri šių dviejų miestų eglė gražesnė, tęsiasi jau ne vienerius metus. Tad kviečiame prisiminti pastarųjų metų egles ir įvertinti – kam tais metais pasisekė labiau – Vilniui ar Kaunui?

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/balsavimas-paziurekite-kaip-keitesi-vilniaus-ir-kauno-egles-per-10-metu-1050-1416810?fbclid=IwAR0uhsO6d4fT5g8l-mllXKOK6MmExyaf-IiA8lbJUftbXPC1YC3QAhfECDc&copied

Scroll to Top